Renowacja samochodów

Renowacja samochodów – zabytkowych, starych, klasyków

Odrestaurowane samochody zabytkowe to jeden z piękniejszych widoków dla większości mężczyzn. Jednak z każdym kolejnym kilometrem, nawet najdroższe auto stopniowo ulega zużyciu. Pomimo tego, że mechanika nadal jest w świetnym stanie, to jednak wysoka jakość lakieru odchodzi w zapomnienie. A przecież w pierwszym momencie zwracamy szczególną uwagę na lakier samochodu. Dbałość o jego stan za pomocą takich czynności jak lakierowanie, polerowanie czy piaskowanie jest na porządku dziennym. Jednak dobra wiadomość jest taka, że naprawa, a w zasadzie przywrócenie lakierowi pierwotnego wyglądu wcale nie jest problematyczne, ani bardzo drogie!

Nasz serwis samochodowy to warsztat, który skutecznie poprawi wygląd każdego auta. Nie diagnozujemy Probolów dotyczących skrzyni biegów, ale doskonale znamy się na wyszukiwaniu części i elementów do naprawy powłoki lakierniczej. Nasz warsztat to idealne miejsce, gdzie w sposób kompleksowy odnowisz swój samochód niezależnie od stanu, w jakim go do nas przyprowadzisz. Nasze usługi dla wszystkich klientów sprowadzają się do naszej pasji — renowacji samochodów zabytkowych! Dlatego jeżeli jesteś jednym z właścicieli takiego samochodu i chciałbyś go odświeżyć, to wpadnij do naszego warsztatu i przekonaj się, co jesteśmy Ci w stanie zaproponować. Wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań to nasza specjalność!

Renowacja samochodów zabytkowych, starych, klasyków.
Renowacja klasyków.
Renowacja samochodów starych.
hamulce mercedes przed naprawą

Renowacja samochodów zabytkowych — odnawianie aut zabytkowych

Jeżeli znajdujesz się w gronie właścicieli aut zabytkowych, którzy szukają profesjonalistów do odnowienia samochodu, to idealnie trafiłeś! Jako doświadczony serwis zajmujemy się renowacją samochodów zabytkowych, dzięki czemu zarówno wnętrza, jak i wygląd zewnętrzny ulegają całkowitemu odnowieniu. Nasza oferta to coś więcej niż klasyczna usługa lakiernicza. Zawierając z nami umowę, stawiasz na marzenia, które dzięki nam staną się rzeczywistością!

W zależności od rodzaju usługi, przechodzące przez nasze ręce klasyki dostają drugie życie, jakby ponownie wyjechały z fabryki. Skorzystaj z oferty naszych profesjonalnych usług bez względu na czas!

Renowacja samochodów zabytkowych.
Odrestaurowanie samochodu.
Remont kapitalny silnika merceses sl560 złoty ocynk

Renowacja samochodów — proces odnowy samochodu

Profesjonalna renowacja auta, to coś więcej niż piaskowanie i lakierowanie zniszczonego lakieru. To znacznie więcej niż wykonanie różnego rodzaju polerowania. W końcu to coś więcej niż wyłącznie sama w sobie praca. To nasza pasja, której oddajemy się w codziennej pracy. Sprawdź nasze grono zadowolonych klientów, którzy odebrali już swoje auta. Jako podsumowanie pracy przy każdym samochodzie zabytkowym, chętnie dzielimy się opiniami i fachowym doradztwem w kwestii codziennej dbałości.

Poszczególne procesy renowacji samochodu

  1. Blacharstwo, to proces, w którym odnawiamy karoserię. Ogromną wagę przykładamy do właściwego zabezpieczenia, gdzie stosujemy nowoczesne podkłady oraz innowacyjne metody konserwacji.
  2. Lakiernictwo, którym zajmują się nasi specjaliści, to proces odbywający się w specjalnie dostosowanej do tego kabinie lakierniczej. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, ale w ramach dbałości o najmniejsze detale wiele prac wykonujemy także ręcznie. Posiadamy nieograniczoną paletę kolorów, dlatego każdy wybierze coś dla siebie.
  3. Tapicerstwo dlaczego? Ponieważ wnętrze samochodu jest jego sercem. W szczególności dotyczy to aut zabytkowych, gdzie wnętrza do dziś postrzegane są jako kunszt. Wszelkie prace wykonujemy na najwyższej jakości materiałach i narzędziach.
  4. Chromowanie, to proces, który przeprowadzamy w ramach specjalnych zleceń. Wszystkie przyprowadzone do nas klasyki mogą liczyć na obróbkę każdego rodzaju metalu. W procesie chromowania części zabytkowych wykorzystujemy najskuteczniejsze metody m.in. metodę galwanizacji. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć idealnie wyprofilowane i bardzo trwałe warstwy metaliczne.
  5. Renowacja drewna w aucie zabytkowym, to proces, w którym odnawiamy elementy drewniane. Zdajemy sobie sprawę, że samochód zabytkowy dla naszych klientów jest oczkiem w głowie. Dlatego podczas odnawiania wnętrza pojazdów, szczególnie elementów drewnianych wykorzystujemy materiały, które także opierają się na jak najbardziej naturalnych składnikach
Odnawianie starych samochodów.
Renowacja auta., klasyków.

Renowacja Auta — stare samochody zabytkowe do odrestaurowania

Renowacja klasyków to nasza pasja! Zależy nam, aby przywrócić dawny blask Twojej karoserii. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam reanimować także najbardziej krytyczne przypadki. My to wiemy najlepiej, że każdy samochód klasyczny to niepowtarzalna historia. Dlatego zawsze staramy się ocalić te fascynujące historie od zapomnienia. Czy Twoje marzenia o odrestaurowanym samochodzie są nadal żywe? Jeżeli tak, zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą na rynku!

Przy każdym zleceniu pracujemy bez wytchnienia, aby nasze oświadczenie wysokiej jakości usług znalazło potwierdzenie w Twojej reakcji, kiedy będziesz odbierał odrestaurowane auto.

Renowacja aut amerykańskich

Samochody zabytkowe rodem ze Stanów Zjednoczonych to nie lada gratka nie tylko dla koneserów, ale każdego faceta! Ponadczasowe, atrakcyjne wizualnie i jednocześnie komfortowe, to pojazdy, które przykuwają oko na drodze. Jednak w większości przypadków tego rodzaju pojazdów, aby mogły sprawnie poruszać się po drodze, potrzebna jest renowacja. Należy tu zaznaczyć, że coraz bardziej popularne amerykańskie krążowniki to konstrukcje, które mocno różnią się od europejskich odpowiedników. Dlatego przeprowadzenie profesjonalnej, a tym bardziej skutecznej renowacji wymaga skomplikowanych działań, wiedzy i doświadczenia. Nasi mechanicy nie tylko posiadają bardzo szeroką wiedzę, ale dysponują odpowiednim zapleczem, a przede wszystkim swoje codzienne obowiązki wykonują z pasji!

Dzięki temu wszystkie wykonywane naprawy realizowane są z dbałością o najmniejsze detale. To natomiast jest kluczowe jeżeli chodzi o doskonałe przygotowanie do jazdy takich aut jak Ford, Pontiac, Cadillac, Jeep czy Dodge. Doskonale wyposażona i wykwalifikowana kadra zadba o to, aby każde amerykańskie auto, które poddawane jest renowacji, posiadało oryginalne części i perfekcyjne wykończenie. Przeprowadzona przez nas renowacja również mocno zwiększy wartość rynkową samochodu. Jednak to, co najważniejsze, to że powoli cieszyć się z jazdy, a w momentach postoju cieszyło będzie zarówno nasze oko, jak i wszystkich obserwatorów.

Jak długo trwa renowacja klasyków?

Na to pytanie nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Przy każdym zleceniu wszystko zależy od stopnia zniszczeń, a także preferencji klienta. W efekcie proces renowacji auta może trwać od kilku dni, a w przypadku remontu nawet do kilku miesięcy. W skrajnych przypadkach można mówić także o latach — jeżeli mamy na myśli kompleksową rekonstrukcję. Dlatego planując odrestaurowanie klasyka, warto skonsultować się bezpośrednio w naszym serwisie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.