Renowacja lakieru

Renowacja lakieru samochodowego cena

Każdemu kierowcy marzy się samochód, co do jakiego stanu lakieru nie ma żadnych zarzutów. Piękny lakier auta to nie tylko wizytówka właściciela, ale także komfort codziennego użytkowania. Jednak, co zrobić, kiedy nasze auto padało ofiarą wandalizmu bądź braliśmy udział w zdarzeniu drogowym i doszło do uszkodzenia powłoki lakierniczej? Obecnie istnieją na to skuteczne rozwiązania. Odświeżenie lakieru między innymi mycie detailingowe to jedne z doskonałych metod, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie lakieru. Co konkretnie daje korekta lakieru? Przede wszystkim możliwość efektywnego przeprowadzenia procesu, jakim jest usuwanie rys m.in. zarysowań kolistych. Ponadto usuwanie smoły, ptasich odchodów, żywicy z drzew lub owadów.

W dzisiejszych czasach coraz więcej kierowców dba o to, aby auto wyglądało świetnie w każdych okolicznościach. Dlatego odpowiednie zabezpieczenie auta poprzez polerowanie lakieru samochodowego to także ważny proces, dzięki któremu powłoka ceramiczna, jak i sam lakier wygląda jak nowy. Jako doświadczony zespół profesjonalistów specjalizujemy się w kompleksowych działaniach, podczas których usuwamy uszkodzenia elementów plastikowych oraz lakieru samochodowego. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i narzędziom działamy na najbardziej delikatnych lakierach. Wykonamy skuteczne polerowanie zarysowań, czyszczenie i pranie tapicerki, dressing opon, a także usunięcie większych defektów.

Renowacja lakieru samochodowego cena.

Renowacja lakieru samochodowego.

Renowacja lakieru auta.
hamulce mercedes przed naprawą

Korekta lakieru samochodowego – cena renowacji lakieru

Wszyscy właściciele samochodów codziennie narażeni są na różnego rodzaju uszkodzenia, które nie tylko pogarszają wygląd auta, ale również jego wartość. Możliwości do zarysowań lakieru jest bardzo wiele, nawet podczas ostrożnej i rzadkiej jazdy. Do tego dochodzi zwykła codzienna eksploatacji samochodu, poprzez jaką także dochodzi do powolnego niszczenia lakieru. Dlatego też zarówno polerowania lakieru, jak i inne zabiegi są niezwykle ważne, aby zachować jak najlepszy wygląd auta.

Cena korekty lakieru samochodowego zależy przede wszystkim od kilku kluczowych czynników. Pomijając to, że każdy z warsztatów i serwisów posiada własne stawki, to cena uzależniona jest od:

  • wielkości samochodu,
  • rodzaju zastosowanego lakieru,
  • stopnia porysowania auta,
  • etapów lakierowania.

Najczęściej za konkretne usługi lakierowania lub polerowania lakieru samochodowego cena ustalana jest indywidualnie, ponieważ nie bez znaczenia jest również czas wykonania zlecenia. W naszym studio każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego tez na bazie oględzin auta dokonujemy finalnej wyceny.

Cena renowacji lakieru auta.
Lakier samochodowy.
Remont kapitalny silnika merceses sl560 złoty ocynk

Rodzaje lakierów samochodowych ze względu na efekt wykończenia

  1. Lakier bazowy, który po naniesieniu na karoserię tworzy gładką, aczkolwiek twardą warstwę o wyraźnym połysku. Tego rodzaju lakier bardzo łatwo się rozprowadza, a jego dostępność na rynku jest bardzo duża.
  2. Lakier metalik, który uzyskiwany jest poprzez dodanie pyłu aluminiowego do głównego lakieru. Jednak ostateczny efekt będzie się różnił w zależności od kształtu i rozmiaru wykorzystanej ilości drobinek.
  3. Lakier perła, to baza zmieszana z miką o tzw. właściwościach pryzmatycznych. Wskutek rozszczepienia światła drobinki nabierają różnobarwnego połysku o bardzo zmiennych odcieniach.
  4. Lakiery efektowne, to rodzaje lakierów, które nadają malowanej powierzchni wielowymiarowy połysk. Z kolei jej odcień zmienia się w zależności od kąta padania światła oraz kąta widzenia. Są to bardzo popularne obecnie lakiery, które coraz częściej wykorzystywane są w branży lakiernictwa samochodów.

Renowacja lakieru samochodowego — postaw na profesjonalistów

Jako bardzo doświadczony serwis w renowacji i odświeżaniu powłok lakierniczych, zajmuje się skutecznym usuwaniem wszelkich uszkodzeń powłoki lakierniczej z każdego rodzaju lakieru samochodowego. Do każdej renowacji powłoki lakierniczej podchodzimy indywidualnie, ponieważ jak wiadomo, każdy samochód używany jest w inny sposób. Wymaga to od nas wykorzystania różnych narzędzi i materiałów. Nasze realizacje są zawsze kompleksowe, dlatego cieszymy się dużym gronem zadowolonych klientów. Wszystkie ceny ustalane są z klientami indywidualnie, ponieważ dopiero po dokładnych oględzinach auta i oczekiwaniach klienta jesteśmy w stanie odpowiednio wycenić koszt usług. Odświeżenie lakieru to podstawa przy usuwaniu rys i polerowaniu lakieru. Tym samym sprawdź cennik usług i zadbaj o swój samochód.

Profesjonalna renowacja lakieru – usługa dla każdego auta

Zastanawiasz się, czy Twój samochód jest wart poprawek lakierniczych? Nie namyślaj się długo. Pamiętaj, że uszkodzony lakier, może być przyczyną powstania korozji. Nikt nie chce przecież, aby jego ulubiony samochód nagle wymagał drogiej i skomplikowanej naprawy z tak błahego powodu. Zwłaszcza że uszkodzenia lakieru powstają na różne sposoby i choć dbasz o swoje auto mogą i tak pojawić się na karoserii. Myślisz, że czeka to tylko na właścicieli starszych aut? Niestety nie. Trafiają do nas też nowe egzemplarze, których właściciele mieli tę nieprzyjemność zobaczyć głęboką rysę w karoserii.

W większości aut stawiamy na jednoetapową korektę lakieru lub usuwanie rys, które są płytkie, ale i głębokie. W celu zabezpieczenia samochodu na lakier nanosimy powłoki ceramiczne, które zapewniają ochronę przed drobnymi rysami, ale i odświeżają wygląd auta. Dodanie powłoki ceramicznej sprawi, że odbudowany lakier, będzie wyglądał jeszcze lepiej niż dotychczas.

Usówanie niedoskonałości lakieru to atut naszej firmy

Twój samochód nie musi być nowy. Możesz pokryć warstwą ochronną zarówno auto, które wyjechało dzisiaj z salonu, jak i używany model, który najpierw wymaga usuwania rys i drobnych korekt. Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest usunięcie drobnych i większych niedoskonałości, w tym usuwanie wgnieceń, jak tylko powstaną i praca lakiernika, aby samochód wyglądał jak najlepiej. Oferowany przez nas detailing z powodzeniem nada nawet bardzo wiekowemu lakierowi blask i ładny wygląd. Usuniemy wszystkie zmatowienia, przetarcia i zajmiemy się odpowiednią pielęgnacją. Przecież znamy się na klasykach!

 

cynowanie błotnika
Renowacja lakieru starego samochodu.

Masz uszkodzony lakier auta? Renowacja powłoki lakierniczej to nasza specjalność

Uszkodzony lakier na samochodzie sprawia nam duży dyskomfort. Trudno jest patrzeć na ukochane auto, gdy mamy na powierzchni lakieru mankament. Nie musisz się jednak z tym dłużej męczyć! Naszą specjalnością jest wieloetapowa korekta lakieru, która sprawi, że auto będzie wyglądało jak nowe. Zajmiemy się usunięciem małych rysek, jak i odbudową powłoki na większej powierzchni. Po zakończeniu renowacji powłoki lakierniczej zadbamy też o zabezpieczenie lakieru. Dzięki temu będzie on lśniący i żywy przez dłuższy czas.

Możemy też wykonać inne drobne prace czyszczące w aucie, jak mycie komory silnika. W krótkim czasie wykonamy każdą usługę, która będzie miała na celu poprawienie wyglądu samochodu. W ten sposób auto z zewnątrz i wewnątrz będzie czyste i błyszczące. Zapraszamy do wyboru swojego pakietu usług!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.